A-Mentor Äriprojektid

Avaleht

Avaleht

A-Mentor OÜ pakub alustavatele ettevõtetele ja juba tegutsevatele ettevõtetele kvaliteetset äriplaani ja toetusprojektide kirjutamise teenust ja konsultatsiooni, väike- ja keskmise suurusega ettevõtetele raamatupidamisteenust ja konsutatsiooni.

A-Mentor OÜ on nõustajaks ettevõtte loomisel ja likvideerimisel.

Põhiväärtuseks on meil usaldusväärsus, konfidetsiaalsus, kiirus, paindlikkus ja professionaalsus.

A-Mentor OÜ põhitegevusalad:

  • äriplaani- ning projektikirjutamise ja projektinõustamise teenuse osutamine alustavatele ja tegutsevatele ettevõtetele.
  • kvaliteetse finants- ja raamatupidamisteenuse osutamine väikese ja keskmise suurusega ettevõtetele, mittetulundusühingutele, kes hindavad kliendisõbralikku, konkreetset ja usaldusväärset teenust mõistliku hinnaga.
  • ettevõtete loomisel ja likvideerimisel tugiteenuse osutamine
  • ettevõtete ostu-müügitehingute vahendamine ja konsultatsioon
A-Mentor OÜ missiooniks on pakkuda alustavatele ettevõtjatele ja tegutsevatele ettevõtetele professionaalse projektikirjutamise toega võimalust arendada Eestis ja rahvusvaheliselt vajalikke võtmetegevusvaldkondi, innovaatilisi ja jätkusuutlikke teenuseid ja tooteid ning tagada ettevõtete jätkusuutlikus ja professionaalsem finantside juhtimine finnatsnäitajate õigeaegse korrektse esitamise ja hindamise näol.
A-Mentor OÜ visiooniks on pakkuda kõrge professionaalsusega projektikirjutamise ja -nõustamise teenust ja raamatupidamisteenuse osutamist ja konsultatsiooni Skandinaavias tegutsevatele Eesti ettevõtetele ja Eestis tegutsevate Skandinaavia ettevõtetele.